STACJONARNE KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

 • Informacje ogólne.

  CE ATUT organizuje również stacjonarne kursy języka angielskiego i niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych. Kursy te są realizowane na terenie macierzystej placówki dla każdej grupy. Dla CE ATUT zasadą jest, aby kursy dla dzieci z klas 1-4 organizowane były w czasie, w którym dzieci normalnie przebywałyby w świetlicy. Rodzice więc, zapisując dzieci na nasze zajęcia nie muszą ich nigdzie odwozić, ani wcześniej odbierać ze szkoły. Nasi lektorzy, na podstawie pisemnej zgody Rodzica, odbierają dzieci ze świetlicy, przeprowadzają zajęcia, a następnie odprowadzają dzieci z powrotem do świetlicy. Uczestnicy kursu cały czas są pod opieką. Stacjonarne kursy CE ATUT są idealną formą zagospodarowania czasu, który i tak dziecko spędza w świetlicy. |Zajęcia dla dzieci z klas starszych, 5-8 organizujemy tak, aby dzieci mogły najpierw wrócić do domu, coś zjeść i trochę odpocząć. Czyli kurs odbywa się w okolicach godziny 16. Każdy uczestnik ma prawo do dwóch zajęć próbnych, po których Rodzic/opiekun prawny będzie mógł podjąć decyzję o kontynuowaniu przez Jego dziecko nauki.
 • Organizacja grup.

  Grupy liczą średnio 8-10 osób. Tworząc grupy CE ATUT kieruje się przede wszystkim kryterium wieku, tak aby dzieci z danej grupy były w tym samym wieku. Uwzględniamy również sytuację, w której lekcje w szkole odbywają się na zmiany. Staramy się tak zorganizować plan zajęć, aby dzieci z drugiej zmiany miały swoje przed lekcjami.
 • Czas trwania kursu.

  Standardowo kurs zaczyna się na początku października i trwa do końca roku szkolnego. Jest realizowany w wymiarze dwóch zajęć tygodniowo po 45 minut każde.
 • Koszt kursu.

  Całoroczny kurs języka angielskiego lub niemieckiego w CE ATUT kosztuje 1170,- zł. Można opłacić go jednorazowo (korzystając z 5% rabatu z tytułu takiej wpłaty) lub w stałych miesięcznych ratach po 130,- zł każda. Każdy uczestnik otrzyma swoje indywidualne konto do wnoszenia opłat za kurs.
 • Zapisy

  Zapisać swoje dziecko będą Państwo mogli albo bezpośrednio u naszego przedstawiciela w trakcie zebrań w szkole, albo, jeśli jego obecność w szkole z różnych względów nie będzie możliwa, za pośrednictwem naszego wirtualnego sekretariatu. Wystarczy kliknąć na przycisk „zapisz swoje dziecko”, wtedy zostaną Państwo przekierowani na stronę, na której w kilku prostych krokach będzie można zapisać dziecko. przycisk:"zapisz swoje dziecko" kierujący na stronę do zapisów. Wszystkie szczegółowe zasady organizowania stacjonarnych kursów językowych CE ATUT mogą Państwo znaleźć w Regulaminie, której pełna treść jest dostępna TUTAJ

 

Share:

Kontakt

CE ATUT s.c.

ul. Długa 43

49-300 Brzeg
NIP: 747-18-93-691

REGON: 161559745
sekretariat (at) ceatut.pl

CE ATUT

Od 25 lat odkrywamy i rozwijamy dziecięce talenty. Szukamy tego, co w dziecku najpiękniejsze, oraz tego, co sprawi mu największą radość i na tych podwalinach budujemy jego pasję. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…