Dlaczego warto zapisać dziecko na internetowe kursy językowe ATUTU?

» Internetowe kursy językowe prowadzone przez Centrum Edukacji „ATUT" w zdecydowany sposób różnią się od zajęć do jakich Państwo zostali przyzwyczajeni.

» Na naszych zajęciach nie ma miejsca na nudę i monotonne powtarzanie przerobionego materiału. Dzieci biorąc udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach edukacyjnych naprawdę chętnie uczestniczą w zajęciach i „uczą się bawiąc".

» Nauka języka obcego z grupą przedszkolaków lub dzieci szkolnych odbywa się w formie internetowych, interaktywnych zajęć. Dzieci są podzielone na nieduże, 8-11 osobowe grupy, które dwa razy w tygodniu, w uzgodnionych wcześniej porach, przez 30 minut (w przedszkolach) lub przez 45 minut (w szkołach) uczą się języka angielskiego/niemieckiego. 

 

 • Ceny / odpisy / rabaty

  Nasza oferta jest naprawdę atrakcyjna cenowo i dostępna dla każdej kieszeni.

  » Rata miesięczna dla rodziców dzieci przedszkolnych to TYLKO 80 ZŁ za miesiąc zajęć ( dwa razy w tygodniu ).

  » Rata miesięczna dla rodziców dzieci szkolnych to TYLKO 120 ZŁ za miesiąc zajęć ( dwa razy w tygodniu ) .

  Centrum Edukacji ATUT stosuje także odpisy za nieobecności dzieci na zajęciach i rabaty dla uczestników kursów. Szczegóły w zakładce: Kursy językowe  

 • Zajęcia Próbne

  Rodzice przed podjęciem ostatecznej decyzji, czy chcą, aby ich dzieci brały udział w takiej formie nauki, mogą się z nimi zapoznać w trakcie Zajęć Próbnych. Zajęcia te są organizowane na dwóch pierwszych spotkaniach w danym roku szkolnym, zarówno dla grup przedszkolnych jak i szkolnych.

  W trakcie dwóch pierwszych „zajęć próbnych" mogą Państwo sprawdzić jakość i efektywność naszych kursów internetowych bez ponoszenia ryzyka finansowego i zawierania „umów na wyłączność". Jeżeli najpóźniej po dwóch pierwszych zajęciach (czyli „zajęciach próbnych") zrezygnują Państwo z naszego internetowego kursu języka angielskiego/niemieckiego, nie ponoszą Państwo żadnych opłat z tytułu uczestnictwa Waszych dzieci.

 • 100% bezpieczeństwo i wygoda prowadzonych zajęć internetowych.

  W obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce bezpieczeństwo wszystkich dzieci jest sprawą nadrzędną i bezdyskusyjną. Dlatego uczestnictwo Państwa pociech w zajęciach internetowych z języka angielskiego/niemieckiego – to na chwile obecną jedyny, w 100% bezpieczny sposób poznawania języka obcego przez przedszkolaki i dzieci szkolne. Do tego uczestnictwo dzieci w zajęciach internetowych likwiduje uciążliwy i czasochłonny obowiązek dowożenia Państwa pociech na stacjonarne kursy języka obcego – nawet kilka razy w każdym tygodniu.

 • Profesjonalna kadra lektorów

  » Dobry lektor to osoba wykwalifikowana i doświadczona w swoim zawodzie, nienaganna językowo i co najważniejsze, mająca wspaniały kontakt z dziećmi. Wiele firm i szkół językowych chwali się ze ma doświadczoną i profesjonalną kadrę nauczycielską, co nie jest wcale takie łatwe do osiągnięcia w praktyce, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i wsiach. Najlepszych lektorów można pozyskać tam, gdzie ich jest statystycznie najwięcej, czyli z reguły w największych ośrodkach akademickich. CE ATUT właśnie tak robi, oferując tym najlepszym bardzo dobre warunki pracy. A dzięki formule zajęć online nasi nauczyciele języków obcych swoją pracę wykonują bezpośrednio z domu, odpada więc im konieczność wielogodzinnych, uciążliwych dojazdów do grup kursowych. Dlatego np. zajęcia dla dzieci w Suwałkach może internetowo spokojnie prowadzić doświadczony lektor Centrum Edukacji „Atut" z Krakowa.

  » To wszystko sprawia, że do pracy w naszej firmie garną się setki kandydatów i w rezultacie - kadra Centrum Edukacji „Atut" może być i jest starannie wyselekcjonowana, najlepsza z możliwych , profesjonalna. Dodatkowo, wszyscy lektorzy internetowych kursów językowych Centrum Edukacji „Atut" są specjalnie przeszkoleni do pracy „online", maja autorskie konspekty i programy nauczania, przygotowane właśnie do internetowych kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania. W trosce o wysoką jakość nauczania, lektorzy znajdują się pod stałym nadzorem naszych oraz zewnętrznych metodyków, którzy dbają o zapewnienie najwyższego poziomu zajęć.

  » Lektorzy odbywają regularne szkolenia, w trakcie których bezustannie poszerzają swoją wiedzę oraz udoskonalają umiejętności. Na początku roku szkolnego każdy uczeń od klasy drugiej będzie poddany testowi sprawdzającemu znajomość języka. Na tej podstawie kursanci zostaną przypisani do odpowiednich grup jednego z dwóch poziomów zaawansowania – podstawowego lub zaawansowanego. Wszystko po to, aby dzieci mogły rozwijać się w grupach, które będą dopasowane do ich umiejętności oraz zapewnią uczniom niezbędny komfort pracy. Dla rodziców będą organizowane zajęcia otwartych drzwi, dzięki którym będą mogli zobaczyć, jak są prowadzone lekcje oraz poznać lektorów i ich metody pracy.

 • Wysokie efekty nauczania i zadowolenie dzieci z uczestniczenia w zajęciach .

  » Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dzięki zastosowaniu innowacyjnej, autorskiej Metody Zintegrowanego Nauczania – MZN (opracowanej specjalnie w celu prowadzenia efektywnych kursów internetowych dla dzieci przedszkolnych i szkolnych) wyniki nauczania Państwa pociech będą naprawdę wysokie i do tego wymierne. Informacje szczegółowe znajdują się w zakładce: kursy językowe

  » Metoda Zintegrowanego Nauczania MZN – to metoda opracowana przez naszych metodyków firmowych. Jest to autorskie połączenie wcześniej naukowo opracowanych metod: metody Total Physical Response (TPR), metody opartej na obserwacji, metody opartej na słowie oraz metody „drama".

  » Wasze pociechy będą autentycznie zadowolone z bycia aktywnym uczestnikiem zajęć on-line Centrum Edukacji „Atut". Dlaczego? W trakcie kursów prowadzonych Metodą Zintegrowanego Nauczania - MZN, realizowanych w formie gier i zabaw interaktywnych („ruchowych" i stacjonarnych – przy komputerze) dzieci „uczą się bawiąc". Dzieci biorą też udział w różnego rodzaju konkursach językowych zdobywając atrakcyjne nagrody i upominki.

  » Dla zainteresowanych dzieci, które chcą także po zajęciach poznawać język obcy przygotowaliśmy szereg zabaw i gier przeznaczonych do indywidualnej aktywności w domu, dzięki którym Wasze pociechy będą mogły samodzielnie bawić się językiem angielskim/niemieckim i poprzez to – powtarzać materiał językowy i uczyć się.

 • Konkursy

  W trakcie roku szkolnego , zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników kursów, Centrum Edukacji „Atut" organizuje liczne konkursy, mające uatrakcyjnić udział w zajęciach językowych naszym słuchaczom.

  1. Dla wszystkich dzieci, zarówno młodszych jak i starszych – uczestników kursów, na przełomie roku 2020/2021 zostanie ogłoszony ogólnopolski konkurs plastyczny : "Nowa maskotka dla Centrum Edukacji „Atut". Dzieci w wybranej przez siebie formie plastycznej (rysunek , plakat, obraz itd. ) przedstawiają jak wyobrażają sobie nowa maskotkę dla Centrum Edukacji „Atut".

  - Każde dziecko które weźmie udział w tym konkursie otrzyma upominek/ nagrodę od firmy .

  - Dodatkowo dzieci , których prace zostały wyróżnione przez komisje konkursową (w poszczególnych kategoriach wiekowych) otrzymają nagrody typu zestaw klocków lego, zabawki, gry planszowe itd.

  2. Dla dzieci starszych ( od klasy 4 szkoły podstawowej wzwyż ) zostanie przeprowadzona na wiosnę 2020 roku Ogólnopolska Olimpiada Językowa Centrum Edukacji „Atut", w atrakcyjnej formie sprawdzająca nabyte umiejętności naszych słuchaczy kursów. W jury zasiądzie m.in. Kevin Aiston, znany w całym kraju ( m.in. z programu „Europa da się lubić" ) i lubiany „polski anglik".

 • Współpraca Centrum Edukacji Atut z rodzicami.

  Chcąc ścisłe współpracować z rodzicami Centrum Edukacji „Atut" cyklicznie organizuje dla nich „wywiadówki internetowe". W ich trakcie rodzice osobiście mogą porozmawiać z lektorem prowadzącym zajęcia o wszystkich tematach związanych z nauka i zachowaniem ich pociech. Raz do roku organizujemy też specjalne zajęcia nazywane „zajęciami otwartych drzwi".

  W trakcie tych zajęć zainteresowane osoby (czyli rodzice, opiekunowie) mogą dołączyć do grupy internetowej w której są zalogowane ich dzieci i na bieżąco obserwować prowadzone kursy języka obcego. Centrum Edukacji „Atut" cyklicznie zbiera też Państwa uwagi, spostrzeżenia i oceny dotyczące prowadzonych przez nas zajęć. Wypełniając krótkie ankiety dzielą się Państwo z nami swoimi opiniami i zastrzeżeniami. Dzięki nim możemy stale podnosić jakość naszych kursów i na bieżąco reagować na wszystkie krytyczne uwagi przekazane do naszej placówki oświatowej.

 

Share:

Kontakt

CE ATUT s.c.

ul. Długa 43

49-300 Brzeg
NIP: 747-18-93-691

REGON: 161559745
sekretariat (at) ceatut.pl

CE ATUT

Od 25 lat odkrywamy i rozwijamy dziecięce talenty. Szukamy tego, co w dziecku najpiękniejsze, oraz tego, co sprawi mu największą radość i na tych podwalinach budujemy jego pasję. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…