INTERNETOWE KOREPETYCJE JĘZYKOWE DLA DZIECI. ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

 • Czym są indywidualne korepetycje językowe dla dzieci?

  Zwłaszcza w starszych klasach szkoły podstawowej , dzieci potrzebują od czasu do czasu jednorazowych lub cyklicznych korepetycji językowych. Zdarza się tak np. w sytuacji, gdy jakiś uczeń chce się dodatkowo przygotować przed ważnym sprawdzianem albo ma np. trudności z jakąś partią materiału językowego . Rozwiązaniem tego problemu są klasyczne korepetycje tyle ze prowadzone drogą internetową. W takiej sytuacji rodzic dziecka uczęszczającego na internetowe kursy językowe Centrum Edukacji „Atut” ma możliwość zamówienia także dodatkowych, indywidualnych , korepetycji „on-line” dla swojej pociechy. W takiej sytuacji nauczyciel Centrum Edukacji „Atut” może , w uzgodnionym z rodzicem czasie, poprzez system indywidualnych spotkań internetowych, współpracować z danym dzieckiem „twarzą w twarz” , zgodnie z jego potrzebami .

 • Jakie CENY obowiązują za indywidualne, internetowe korepetycje językowe ?

  Centrum Edukacji „Atut” traktuje tego typu usługę jako dodatkową pomoc swoim normalnym słuchaczom internetowych kursów językowych i z racji tego nie dolicza swojej marży . Płacąc wiec za indywidualne, internetowe korepetycje językowe pokrywacie Państwo jedynie stawkę wynagrodzenia naszego nauczyciela języków obcych za tą usługę ( plus jedynie 1.25% opłaty manipulacyjnej, związanej z obsługą systemu informatycznego, służącego do komunikacji z rodzicami ).

  Dlatego właśnie stawka za jedną godzinę lekcyjną ( 45 minut ) indywidualnych, internetowych korepetycji językowych dla naszych STAŁYCH klientów wynosi JEDYNIE 63.00 zł.

 • W jaki sposób rodzic może zamówić dla swojego dziecka / dzieci indywidualne, internetowe korepetycje językowe?

  Ze względu wcześniejsze wielokrotne zapytania w tym zakresie ze strony rodziców, usługę indywidualnych, internetowych korepetycji językowych wprowadzamy testowo w roku szkolnym 2020/2021. Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość; odpowiednie procedury i przygotowanie informatyczne do perfekcyjnej realizacji indywidualnych, internetowych korepetycji językowych zostaną dopiero przygotowane i wdrożone . W chwili obecnej Rodzic chcąc zamówić indywidualne, internetowe korepetycje językowe dla swojego dziecka / dzieci wypełnia i wysyła mailowo formularz Zamówienia na korepetycje (tabelka poniżej ) na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Dla pewności i szybkości reakcji, rodzic jest proszony też o wysłanie sms-a informującego nas o wysłanym zamówieniu pod numer telefonu podany w danych kontaktowych ( ostatnia zakładka strony internetowej ).

  W krótkim czasie, odezwie się do Państwa telefonicznie Przedstawiciel Centrum Edukacji „Atut” i uzgodnicie z nim termin i czas realizacji indywidualnych, internetowych korepetycji językowych oraz nauczyciela prowadzącego zajęcia .

  Odpłatność za indywidualne, internetowe korepetycje językowe Rodzic wnosi na konto płatności za kurs językowy, podane mu wcześniej przez Centrum Edukacji „Atut” dopisując jedynie w uwagach: płatność za indywidualne, internetowe korepetycje językowe.

 

 

Share:

Kontakt

CE ATUT s.c.

ul. Długa 43

49-300 Brzeg
NIP: 747-18-93-691

REGON: 161559745
sekretariat (at) ceatut.pl

CE ATUT

Od 25 lat odkrywamy i rozwijamy dziecięce talenty. Szukamy tego, co w dziecku najpiękniejsze, oraz tego, co sprawi mu największą radość i na tych podwalinach budujemy jego pasję. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…