INSTRUKCJA ZAPISYWANIA DZIECI NA KURSY JĘZYKOWE I PIERWSZEGO LOGOWANIA SIĘ DZIECI I RODZICÓW NA ZAJĘCIA INTERNETOWE.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

  • INSTRUKCJA ZAPISYWANIA DZIECI

    Jeżeli chcą Państwo zapisać swoje dziecko na internetowy kurs języka obcego w CE ATUT, wystarczy, że klikniecie Państwo przycisk „zapisz swoje dziecko”. W ten sposób zostaniecie Państwo przekierowani do naszego wirtualnego sekretariatu, na którym trzeba skorzystać z zakładki „zapisy dla nowych słuchaczy”. Następnie, w kilku prostych krokach, będziecie Państwo mogli zadeklarować język, którego nauką jesteście Państwo zainteresowani dla swojego dziecka, poziom zaawansowania dziecka oraz będziecie mogli Państwo również określić dni i godziny, w jakich Państwa dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach. System poprosi też Państwa o podanie kilku danych, które pozwolą nam na identyfikację Państwa dziecka w systemie. W tym momencie proces zagłoszenia dziecka zostanie zakończony. Następnie otrzymacie Państwo maila z informacją o dacie rozpoczęcia zajęć oraz nazwisko lektora przypisanego do grupy Państwa dziecka. Proszę pamiętać, że dwa pierwsze zajęcia są zajęciami próbnymi. Jeśli po tych dwóch zajęciach dojdziecie Państwo do wniosku, że taka forma nauki języka obcego Państwu nie odpowiada, to prosimy o wysłanie maila z rezygnacją z kontynuacji zajęć na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 

 

Share:

Kontakt

CE ATUT s.c.

ul. Długa 43

49-300 Brzeg
NIP: 747-18-93-691

REGON: 161559745
sekretariat (at) ceatut.pl

CE ATUT

Od 25 lat odkrywamy i rozwijamy dziecięce talenty. Szukamy tego, co w dziecku najpiękniejsze, oraz tego, co sprawi mu największą radość i na tych podwalinach budujemy jego pasję. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…