Lektor języka angielskiego

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:
Lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku szkolnym
i przedszkolnym.

Główne zadania:
– prowadzenie zajęć językowych w szkołach i/lub przedszkolach w trakcie roku szkolnego,

Dodatkowo dla zainteresowanych i chętnych:
– prowadzenie krótkich prezentacji na wywiadówkach szkolnych/przedszkolnych
– zbieranie zgłoszeń od chętnych rodziców

Oferujemy:
– stałą pracę w ogólnopolskiej firmie, z możliwością umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość dodatkowego wynagrodzenia z pełnienia funkcji asystenta
– możliwość samodzielnego kształtowania swojego czasu pracy
– możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Wymagania:
– udokumentowana znajomość języka angielskiego
– umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
– umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
– mile widziana umiejętność prowadzenia prezentacji oraz rozmów z klientami
– mile widziane, ale niekoniecznie prawo jazdy i własny samochód

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych).

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

WordPress Video Lightbox Plugin